MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Ägghöna 5165085
nr 516 5085
Ägghöna
Lenght: ()
Rörstrand, Sekelskifte 1900, + 2st trä ägg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 300
Monday Mars 31 2008
at 16:46:14
31/3 12:36:04
Rörstrand